Çözümlerimiz

Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri

Araç  Takip ve Filo Yönetim Sistemleri
Araç Takip ve Filo yönetim sistemleri, kullanıcının konum bilgisini GPS uydularından aldığı bilgiler yardımı ile elde ederek sunucu bilgisayara GSM hattı üzerinden gönderir.


Detaylı Bilgi »

Kişisel Takip Sitemi

Personel Takip Sistemi Personel, çocuklar, yaşlılar, hastalar ve engellilerin takibinin yapılmasını sağlayan sistemdir.

Detaylı Bilgi »

Mobil Sağlık Hasta Takip Sistemi

Mobil Sağlık Hasta Takip Sistemi
Ürünümüzle, aşağıda ayrıntısı belirtilmiş kronik ve/veya bakıma muhtaç hastaların, sağlık ölçüm cihazlarından alınan sonuçlarının anında doktora/hastaneye ulaştırılarak zaman, sağlık harcamalarında tasarruf sağlanması ve hastaların yaşam kalitesinin arttırılması amaçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi »

PSTN Acil Yardım Çağrı Sistemi

PSTN Acil Yardım Çağrı Sistemi Acil durumlarda sabit ortamda bulunan kişilerin PSTN hattı üzerinden önceden numaraları kaydedilmiş hastane, polis ve itfaiyenin telefonunu tek bir tuşla arayarak yardım istemesi amaçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi »

Can-Bus'lı Yakıt Yönetim Sistemi

Can-Bus'lı Yakıt Yönetim Sistemi Can-Bus; Otomotiv sektöründe araçların çalışması sırasında oluşan verilerin iletişim protokolüdür. Ayrıca araç cinsi ve modeline göre aşağıdaki veriler araçlardan Can-Bus sistemi üzerinden anlık olarak alınarak araç takip sisteminde araçların ayrıntılı teknik veri takibi de yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi »


Merkezi Denetimli E-Kilit Güvenliği

Merkezi Denetimli E-Kilit Güvenliği Özel güvenlik gerektiren mobil kutu/çanta içerisindeki değerli eşyaların taşınması esnasında, sürecin başlangıcından bitişine kadar, güvenliği elektronik ortamda sağlamak, merkezden durumlarını izlemek ve raporlamaktır.
Detaylı Bilgi »


3G / Wi-Fi Üzerinden İç ve Dış Görüntü Aktarma Sistemleri

3G / Wi-Fi Üzerinden İç ve Dış Görüntü Aktarma Sistemleri
Ürünümüz, filo yönetim sistemi ile entegre çalışan, sensörler/konum/görüntü/ses bilgilerini senkronize olarak gösterilebilmektedir. Sürekli görüntü ve ses kaydının yapılması, konum bilgilerinin alınabilmesi , geçmişe yönelik kayıtları tutarak olay incelemesinin doğru ve hızla yapılabilmesini sağlamaktadır.
Detaylı Bilgi »

Enerji Bağlantısız Özel Pille Çalışan Araç/Eşya Takip Sistemleri

Enerji Bağlantısız Özel Pille Çalışan Araç/Eşya Takip Sistemleri
Özel pillerle donatılmış sistem; talebe göre haftalık ve aylık periyotlarda uyandırılıp GPS üzerinden konum verisini belirleyerek GPRS üzerinden merkezden izlenmesi ve tekrar uyutulması üzerine kurgulanmıştır.
Detaylı Bilgi »

Akıllı Saha Sistemleri

Akıllı Saha Sistemleri Ürünümüzle, merkez ile baz istasyonları veya sistem odaları arasında güvenli bakım kanalı yaratılması, uzaktan servis yönetimi ve elektronik kilit teknolojileri uygulamalarıyla, saha girişlerinin tanımlı ve denetimli hale getirilmesi, jeneratör kullanımda işçilik, yakıt tasarrufu ve ekipman kullanım ömrünü uzatarak maksimum verimlilik sağlanması amaçlanmıştır.
Detaylı Bilgi »

Uzaktan Kontrol ve Sera Takip

Uzaktan Kontrol ve Sera Takip
Ürünümüzle, endüstriyel uygulamalar ve tarım sektöründeki üretim süreçlerinin otomasyona uyarlanması, maliyetlerin düşürülmesi, ürün kalitesinin sürekliliği, dış şartların etkisinin en aza indirilmesi, uzaktan anlık durum verileri okunarak elde edilen bilgilerin işlenip ortama gerekli müdahalenin anında yapılabilmesi ve ortam değerlerini istenilen seviyede tutacak ekipmanlara uzaktan erişilerek günlük ve aylık çalışma rejimlerinin programlanması sağlanmaktadır.


Detaylı Bilgi »